Serwis laptopów, komputerów, tabletów

Serwis Laptopów, komputerów, tabletów

 

Bardzo często zdarza się, że nasz sprzęt komputerowy taki jak laptop czy komputer stacjonarnych ulega awarii. Najprawdopodobniej nie oznacza to, że nie nadaje się do naprawy. Przed zakupem nowego laptopa lub komputera warto zlecić naprawę uszkodzonego sprzętu w profesjonalnym serwisie komputerowym.

W ramach naprawy sprzętu komputerowego oferuję wymianę podzespołów: m.in. klawiatur, matryc, dysków twardych, pamięci ram w komputerach stacjonarnych, laptopach oraz tabletach.

Po wykonanej ekspertyzie informuję jaki jest koszt naprawy oraz jeżeli jest to konieczne podzespołów które są niezbędne do dalszego użytkowania Państwa komputera bądź laptopa.

Nasze pogotowie komputerowe rozwiązuje wszelkie problemy związane z komputerami najczęściej na miejscu u klienta na terenie Dublina lub jeszcze tego samego dnia po odebraniu sprzętu gdy nie jest możliwa diagnoza na miejscu.

Nasz serwis komputerowy nie ograniczamy tylko do naprawy uszkodzonych laptopów, komputerów czy tabletów. Wykonujemy, także takie usługi jak usuwanie wirusów, re-instalacja Windows bez utraty danych, konfiguracja sieci czy też odzyskiwanie danych po awarii systemu Windows.

 

Jeżeli jest konieczność sprowadzenia konkretnych podzespołów wykonujemy serwis najczęściej w ciągu 2 dni roboczych.