Oferta

 

Pogotowie komputerowe

 

Pogotowie komputerowe – dojazd do klienta

Potrzebujesz pomocy z komputerem? Skontakuj się z nami, przyjedziemy i rozwiążemy Twój problem. Naprawa odbywa się u klienta, jest również możliwość dostarczeniu sprzętu do naszego punktu serwisowego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Dowiedz się więcej

 

 

Obsługa informatyczna FIRM

Dla firm oprócz usług doraźnych oferujemy stałą obsługę informatyczną. Powierzenie nam opieki informatycznej nad używanym w firmie oprogramowaniem i sprzętem komputerowym gwarantuje sprawność, oraz bezawaryjność działania infrastruktury informatycznej w Państwa przedsiębiorstwie.

Dowiedz się więcej

 

 

Odzyskiwanie danych

Jeżeli potrzebujesz odzyskać utracone dane, zleć nam przywrócenie danych, które zostały już usunięte z komputera, bądź odzyskanie z uszkodzonego nośnika.

Dowiedz się więcej

 

 

Serwis laptopów, komputerów, tabletów

Jeżeli właśnie uszkodziłeś gniazdo zasilania bądź matrycę, zalałeś klawiaturę lub wyłamałeś szufladę napędu DVD, zleć naprawę Twojego laptopa, komputera lub tableta w naszym serwisie.

Dowiedz się więcej

 

 

Usuwanie wirusów i trojanów, ochrona komputera przed atakami z zewnątrz

Jeśli obawiasz się, że Twój komputer jest zainfekowany wirusem lub trojanem, zleć nam sprawdzenie, usuniecie, oraz zabezpieczanie komputera przed złośliwym oprogramowaniem!

Dowiedz się więcej

 

 

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron jest doskonałym sposobem na inwestycję związaną z pozyskaniem nowych klientów. Jest to najbardziej miarodajna metoda, która przedstawia konkretne liczby i wyniki wzrostu sprzedaży poprzez reklamę. Wystarczy być już w pierwszej dziesiątce wyszukiwań aby osiągnąć kilkunastoprocentowy wzrost zainteresowania produktami oferowanymi przez naszą firmę.

Dowiedz się więcej

 

 

Usługi Technologii informacyjnej i marketingu internetowego

Chcesz, aby Twoja firma zaistniała w internecie? Strona internetowa to doskonały sposób, aby to osiągnąć.

Dowiedz się więcej